اطلاعیه ارائه گواهی پذیرش مقالات در نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک

پژوهشگران و ارائه‌دهندگان مقاله در نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک برای دریافت گواهی پذیرش مقالات خود به سایت کنفرانس به نشانی https://www.ictte.ir/author  مراجعه نمایند.

13 اردیبهشت 1402

شفیعی در گفت و گو با شهر خبر داد: رفع مشکل ترافیک با بومی‌سازی تجارب جهانی

مدیرعامل سازمان حمل‌و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: در کنفرانس مهندسی حمل‌ونقل و ترافیک ۷۴۰ مقاله دریافت شد.  همچنین ۶۰ پنل تخصصی و ۶ نشست جانبی نیز برگزار شد.

20 اسفند 1401

زاکانی در نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل‌ونقل و ترافیک اعلام کرد: راهکارهای مدیریت شهری برای حل بحران حمل‌ونقل عمومی

شهردار پایتخت گفت: مطابق اسناد بالادستی تا سال ۱۴۲۰، ۱۱ خط مترو و ۲ خط اکسپرس در تهران باید فعال شود. هزینه احداث این خطوط به پول امروز رقمی حدود ۳۶۰ هزار میلیارد تومان است.

20 اسفند 1401

توجه ویژه کنفرانس ترافیک به پیوند دانشگاه، صنعت و مدیریت شهری

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در مراسم افتتاحیه نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک که در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد، با اعلام اینکه کنفرانس مذکور می‌تواند محلی علمی برای جمع‌آوری ایده‌های جدید باشد، گفت: در این همایش، بررسی راهکارهای پیوند بین دانشگاه‌، صنعت و مدیریت شهری، مورد توجه ویژه‌ قرار گرفته است.

20 اسفند 1401

کنفرانس حمل و نقل؛ فرصتی برای شناخت نخبگان و صاحب‌نظران حوزه

رئیس هیات داوران نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی حمل و نقل و ترافیک سال ۱۴۰۱ با تاکید بر نیاز جامعه امروز به استفاده از دانش‌های روز دنیا افزود: این کنفرانس می‌تواند یک فرصت استثنایی برای شناخت نخبگان و صاحب‌نظران در حوزه حمل و نقل محسوب شود.

20 اسفند 1401

رییس هیئت علمی و دبیر کنفرانس تاکید کرد: تنها همایش تمام‌عیار حمل‌ و نقلی در کشور

رییس هیئت علمی و دبیر نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک در دومین روز از برگزاری این کنفرانس، با برشمردن موضوعات مورد توجه در ارائه مقالات و ضرورت توجه هرچه بیشتر در زمینه به‌کارگیری مباحث علمی در صنعت حمل و نقل، تاکید کرد: مشارکت جدی دانشجویان، پژوهشگران و فعالان صنعت حمل و نقل و ارائه مقالات و دست‌آوردهای پژوهشی آنها در این کنفرانس، نشان‌دهنده بیداری بخش علمی کشور در این زمینه است.

20 اسفند 1401

رئیس ستاد نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک اعلام کرد: مشارکت چشمگیر فعالان صنعت حمل و نقل با ارسال 700 مقاله و ثبت‌نام 2هزار نفر

رئیس ستاد نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک گفت: «با پایان یافتن مهلت ارسال مقاله، تعداد مقالات ارسال‌شده به دبیرخانه این کنفرانس به بیش از 700مقاله رسید.»

03 اسفند 1401

تمدید مهلت ارسال مقاله به نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک

مهلت ارسال مقاله به نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک که در فراخوان این کنفرانس تا 15 بهمن ماه سال جاری اعلام شده بود، تا روز 29 بهمن 1401 تمدید شد.

14 بهمن 1401

دومین نشست هیات علمی نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک برگزار شد

دومین جلسه هیات علمی نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک با حضور مهندس تشکری هاشمی، رییس کمیسیون عمران و حمل‌ و نقل شورای اسلامی شهر تهران، مهندس بهرامی، معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری تهران و دکتر شفیعی، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران برگزار شد.

20 دی 1401

رئیس کمیته علمی نوزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک اعلام کرد: اقدامات ترافیکی تهران، نتیجه برگزاری کنفرانس‌ حمل و نقل

رئیس کمیته علمی نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک با بیان اینکه صاحب‌نظران برجسته ملی و بین‌المللی در کنفرانس حضور خواهند داشت، تصریح کرد: «این یکی از بزرگ‌ترین گردهمایی‌های علمی کشور در حوزه حمل و نقل است که مقالاتش در پایگاه استنادی سیویلیکا و پایگاه استنادی جهان اسلام نمایه می‌شوند.»

14 دی 1401

دکتر شفیعی در نشست خبری نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک تاکید کرد: تغییر نگاه مسئولان به مباحث ترافیکی

نشست خبری نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک با حضور مجتبی شفیعی، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، علی نادران، معاون مطالعات این سازمان و محمود صفارزاده، رئیس کمیته علمی و دبیر این کنفرانس برگزار شد.

14 دی 1401

نمایه‌سازی مقالات کنفرانس مهندسی حمل و نقل و ترافیک در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام 

 مقالات پذیرفته‌شده در نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک، در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نمایه‌سازی می‌شود.

12 دی 1401

همکاری دانشگاه تربیت مدرس در برگزاری نوزدهمین کنفرانس مهندسی حمل و نقل و ترافیک

نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک با مشارکت و همکاری دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

11 دی 1401

نمایه‌سازی مقالات کنفرانس مهندسی حمل و نقل و ترافیک در پایگاه استنادی سیویلیکا

تمامی مقالات پذیرفته‌شده در نوزدهمین کنفرانس مهندسی حمل و نقل و ترافیک در پایگاه استنادی سیویلیکا نمایه‌سازی می‌شود.

11 دی 1401

برج میلاد، میزبان بزرگ‌ترین کنفرانس علمی کشور در اسفندماه امسال

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران از برگزاری نوزدهمین دوره کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک طی روزهای 15 و 16اسفندماه امسال در مرکز همایش‌های برج میلاد خبر داد.

28 آبان 1401

فراخوان مقاله نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک

سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران در نظر دارد نوزدهمین کنفرانس بین‌المللی مهندسی حمل و نقل و ترافیک را با حمایت علمی دانشگاه‌ها، متخصصان و فعالان این صنعت در تاریخ 15 و 16 اسفند ماه سال جاری برگزار نماید.

25 آبان 1401

مشارکت جدی فعالان صنعت حمل و نقل و ارائه مقالات و دستاوردهای پژوهشی

نوزدهمین کنفرانس مهندسی حمل و نقل و ترافیک طی روزهای 15 و 16 اسفندماه سال جاری در 10 محور علمی، با همکاری بیش از ۵۰ نفر از اساتید دانشگاه‌های معتبر کشور در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود.

25 آبان 1401